Hovorí sa, že neexistuje zdravý človek, iba zle diagnostikovaný pacient.

Ak porovnávame dve – tri generácie mladých, myslím tým súčasných mladých ľudí, obdobie mladosti ich rodičov a obdobie mladosti ich starých rodičov, zisťujeme, že pribúda množstvo rôznych nových diagnóz, stále viac ľudí postihujú alergie a pribúda medzi nami počet tých, ktorých trápia tzv. civilizačné ochorenia. Diabetes, srdcovocievne ochorenia, alergie, chronické ochorenia, poruchy tráviaceho traktu. Čo spôsobuje, že pacientov postihnutých práve týmito typmi ochorení neustále pribúda?

    

Veľa sa hovorí o životnom štýle, o pohybe, športe, uponáhľanom svete, zdravom stravovaní. Ak  ale vezmeme do úvahy opäť vyššie spomenuté porovnávanie troch generácií, koľko percent súčasnej populácie navštevuje posilňovne, fitnes centrá, welnes zariadenia, stravujeme sa ako vegetariáni či vegáni...?  Mnohí z našich prarodičov ani  netušili, čo to vlastne je.

Fakty o zdraví

Podľa evidencie z roku 2013 bolo na Slovensku 40% populácie trpiacich na alergiu. Celosvetovo počet alergikov neustále pribúda. Za posledných desať rokov sa zvýšil počet diagnostikovaných diabetikov o 17%. Rovnako globálne tento počet neustále narastá a okrem nich sú medzi nami ďalší budúci pacienti, ktorí sú už v súčasnosti postihnutí, len ešte nie sú diagnostikovaní. Všetko z vyššie uvedeného nie je žiadnou konšpiráciou, ale štatisticky preukázateľnou realitou. Toto všetko sú fakty. Znamená to, že zdravotné problémy si nevyberajú a  jednoznačne sa dotýkajú aj vás, alebo vašich blízkych. Máte možnosť konať, kým je ešte čas!

Lieky sú veľký biznis

Farmaceutické spoločnosti budú veľmi radi produkovať chemikálie, ktorými nás kŕmia, veď ide o biznis. Lekári tiež veľmi radi  budú predpisovať lieky, veď z nich majú bonusy. Na internete kolovala „spoveď“ niekdajšieho obchodného zástupcu farmaceutickej spoločnosti, v ktorej podrobne vysvetľoval, ako funguje odmeňovanie za to, že lekár má predpisovať určité konkrétne lieky. Pacient sa tak stáva rukojemník, keďže svojmu lekárovi dôveruje. Reklama ktorú vidíte v televízii, počujete v rádiách kde sa prezentujú voľnopredajné lieky nie je pre to, lebo výrobcovi liekov záleží na tom, aby populácia bola zdravá, ale v skutočnosti je o tom, aby sme lieky kupovali a platili za ne farmaceutickým spoločnostiam. Áno, je to o peniazoch a lieky sú veľký biznis!

Chcete poznať tajomstvo a spôsob, ako sa vymaniť z pozície spomenutého rukojemníka? Pozývame vás odhaliť prekvapujúcu pravdu o tom, čo lekári zamlčujú, skutočnosť o tom, čo farmaceutické spoločnosti neukážu. Žiadne šarlatánstvo, žiadna ezoterika, či mágia, ale vedecky dokázateľné fakty!

O informácie sa s vami rádi podelíme ZDARMA, stačí uviesť emailovú adresu, kam vám  informácie odošleme diskrétne. Ak vám na vašom zdraví a peniazoch NEzáleží, email prosím NEVYPĹŇAJTE!

 

Zdravotné problémy:

Vyplňte tento formulár, ak potrebujete pomôcť v oblasti zdravia. Popíšte svoj problém a uveďte e-mail, kam vám môžeme diskrétne zaslať bližšie informácie.