Problémy vzťahov

        Vychádzate dobre so svojim partnerom, alebo s ľuďmi v okolí?       

Každý vzťah je minimálne o dvoch. Prečo minimálne? Pretože pod pojmom VZŤAH, alebo vzťahy vnímame nie len partnerské, ale aj medziľudské vzťahy. Partner je (alebo by aspoň mal byť) ten, kto nám je najbližšie. No čo taký priateľský vzťah, kamarátsky, vzťah na pracovisku, susedský vzťah... Dokážete vychádzať s každým bez problému? Alebo vo svojom okolí stretávate aj niekoho, koho vám stačí len uvidieť a „zdvihne sa vám žalúdok“? Možno som to pomenoval veľmi ostro, ale ruku na srdce, spomeňte si! A nemusíte sa priznávať mne, PRIZNAJTE SA SAMI SEBE!

Ak s každým vychádzate harmonicky, ste svetlou výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo a  blahoželám vám, pretože ste len jednou tisícinou v dave! No zároveň vám prezradím ešte jedno tajomstvo: Bez ohľadu na to, ako ste si zodpovedali na vyššie položené otázky, stretávate aj ľudí, KTORÍ NEMUSIA VÁS. A čo tak váš vzťah samého k sebe? Máte radi seba samého, alebo nie? Či dokonca samého seba nenávidíte, lebo sa nedokážete zmieriť napríklad so svojou postavou, alebo si neviete odpustiť staré hriechy, chyby z nerozvážnosti, prípadne sa neviete zbaviť zlozvyku, či závislosti?

Dobrou správou je, že sa to môže zmeniť. Otázkou ešte zostáva: chcete  stále trpieť, alebo je správny čas na riešenie? Môžeme vám prezradiť dôvody, aj možnosti nápravy a to ZDARMA.

Nižšie uveďte, na akú mailovú adresu vám môžeme zaslať diskrétnu odpoveď.

 

Vaša otázka ohľadne vzťahov

Ak hľadáte riešenia problémových vzťahov svoju otázku uveďte sem.