Aj vy máte problém!

09.08.2015 14:20

    Ak vám niekto povie, že MÁ problém, zvyčajne zbystríte pozornosť, aby ste si ho vypočuli. Keď ale vysloví rovnakú vetu v druhej osobe: „VY máte problém“, zvýšite ostražitosť a začnete venovať omnoho viac pozornosti každému jednému slovu. Isteže, veď ide o VÁS a moment zľaknutia sa je na mieste. 

 

Ako z problému vyťažiť a otočiť ho pozitívnym smerom?

Znie to trochu zvláštne, ale dá sa to!

 

Podarilo sa mi natrafiť na niekoľko odborníkov, ale aj na pseudo-poradcov.  Poradenstvo v oblasti financií, poradenstvo v oblasti životného štýlu, poradenstvo v oblasti podnikania, poradenstvo v oblasti redukcie hmotnosti – tých je tuším najviac. Každý z nich má však zaručené metódy, ako VÁS vymaniť z VAŠICH PROBLÉMOV. Zamyslel som sa nad tým, že keď je toľko poradcov, toľko motivačných kníh, toľko zaručených receptov a zaručených spôsobov ako na to, ako je potom možné, že ľudia majú ešte stále vôbec nejaké problémy? Má to zopár HÁČIKOV.

 

Prečo máme problémy???

Našiel som niekoľko odpovedí, ktoré neviem, ako veľmi vás prekvapia a hoci  NEbudem o nich tvrdiť, že SÚ ZARUČENÉ, na každej z nich je kus pravdy!!!  Prečítajte si prosím, ešte raz pozorne predošlú vetu. Práve v nej je jeden z dôvodov, prečo moje zistenia nebudem len tak hlásať do sveta a už vôbec nebudem tvrdiť, že presne takto to je. Pre mňa sú moje zistenia reálne, hodnotné a prínosné, osvedčili  sa u mojich priateľov a zodpovedne môžem prehlásiť, že MNE a rovnako ďalším, ktorí prejavili záujem zmeniť svoju situáciu, fungujú.  No predsa, čo ak aj VÁM? Stáva sa, že aj najzarytejší ateisti, keď sa ocitnú v najvážnejších životných  krízach, napokon prosia Boha o pomoc, veď čo ak náhodou, čo ak predsa len...?!

 

Uvedomte si len jeden zo svojich problémov. Ktorej oblasti sa týka? Prvý krok k odstráneniu problému je rozhodnúť sa správne! Chcete ho riešiť?  Možno by vás dokázala posunúť hoci len jediná tvorivá myšlienka, ktorá môže zmeniť veľmi veľa.  Keď sa chcete niekam dostať a nepoznáte cestu, pomôže mapa. Mapa sama o sebe ale určite nespôsobí, že sa do cieľa dostanete. To, ako sa podľa nej zariadite a čo následne urobíte je vo vašich rukách. Ani ja nikomu nesľubujem, že ho zbavím problémov. Mapu ale môžem poskytnúť aj vám a ZDARMA. Nie každý je ale ochotný a pripravený podstúpiť zmenu. Preto som sa rozhodol podeliť iba s tými, ktorí sú pripravení naozaj niečo zmeniť. Ak sa chcete naďalej trápiť, prosím ignorujte tieto stránky! Keď ste sa rozhodli pridať, uveďte svoj e-mail, na ktorý vám môžem „mapu na problémy“ poslať.

 

Mám problém!

Uveďte stručne oblasť, ktorú potrebujete riešiť. Uistite sa, že svoju e-mailovú adresu ste zadali správne.